Piknik Rodzinny

Dzisiaj w przedszkolu wesołe święto i każdy buzię ma uśmiechniętą. Śmieje się mama, tata i dzieci i nawet słonko wesoło świeci. Wszyscy się tutaj chętnie schodzimy, bo dzisiaj jest dzień rodziny…

W dniu 4 czerwca na terenie ogrodu  w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Rozpoczął się od wspaniałej zabawy przy muzyce i iluzji z Panem Humorkiem. Następnie dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyli w różnorodnych atrakcjach jak: malowanie twarzy, kolorowe tatuaże, dmuchane zamki, przejażdżka na koniu, sportowy tor przeszkód, malowanie na foli farbami oraz loteria fantowa, wata cukrowa, lody, słodkie wypieki, owoce, kiełbaski z grilla itp. To był cudownie spędzony czas z rodzicami!!!!

Serdecznie dziękujemy sponsorom a mianowicie: panu Sołtysowi Maciejowi Majerskiemu, Radzie Sołeckiej, OSP Rajsko,  Państwu Barbarze Fajfer- Atemborskiej i Marcinowi Atemborskiemu, Państwu Barbara i Piotr Nawalny, Bractwu Świętej Barbary w Rajsku, Kanclarii Radcy Prawnego Urszula Kamecka- Gasidło, Ogrodnictwo Anna i Zygmunt Wawrzyta, Kebab Pajdy,CORRADINI GROUP, Auto Serwis Magdziarz, Motel Oliv, Aspamet, Ogrodzenia.biz, Polan-Pajsko, Drewna Moc meble na wymiar Patrycjusz Łopusiewicz, PICK UP COFFEE, PWiK Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.zo.o. w Oświęcimiu, Meble Jamroz, Delikatesy Centrum, Sklep Groszek, Hurtownia Vitamina, Zatorland Park Rozrywki, Kino Kijów, Restauracja Casablanca, Sklep Rowerowy Tempo w Rajsku, Rajskie Chryzantemy Gębołyś-Warmbier, GP-WELD Usługi Spawalniczo-Montażowe, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Brzeszcze.

                                                              DZIĘKUJEMY!!!

 

GALERIA