PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z naszym przedszkolem...

W piątek 13 listopada odbyła się w naszym przedszkolu wyjątkowa uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". Dla najmłodszych dzieci uroczystość ta była ogromnym przeżyciem, a dzień ten pozostanie w ich pamięci jeszcze przez dłuższy czas.

Dzieci radośnie śpiewały piosenki, z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki. Nim zostały pasowane na przedszkolaka musiały zdać krótki egzamin. Wszystkie Słoneczka dały słowo, że w przedszkolu spisywać się będą wzorowo. Za sprawą pani dyrektor Barbary Toczek i jej "czarodziejskiego ołówka" nasze kochane trzylatki dołączyły do grona przedszkolaków Przedszkola Samorządowego w Rajsku. 

Po uroczystym „Akcie Pasowania" dzieciom złożone zostały życzenia oraz przekazane dyplomy, słodkie upominki i prezenty od pani dyrektor, rodziców i starszych przedszkolaków  z oddziału Kaczuszek i Żabek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej szczególnej uroczystości.

 

GALERIA

FILMY