27 edycja Sprzątania Świata

Kochane Przedszkolaki i drodzy Rodzice serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji...

Szanowni Rodzice mamy nadzieję, że dołączycie do nas i po raz kolejny wspólnie wyruszymy posprzątać Polskę. Tegoroczna Akcja niewątpliwie różnić będzie się od poprzednich edycji z powodu pandemii Covid-19. Niemniej na dzień dzisiejszy przygotowania do 27. Akcji Sprzątanie Świata - Polska trwają. I Wy możecie do niej dołączyć. Zróbcie zdjęcie jak podczas spaceru ze swoją pociechą sprzątacie swoją okolicę i podzielcie się z nami przesyłając zdjęcie na konta oddziałowe.

Zapraszamy i Dziękujemy za zaangażowanie.

 

W ramach Sprzątania Świata  nasze przedszkolaki będą uczestniczyć /online/ w spektaklu teatralnym o tematyce ekologicznej pt. "Zielony Kopciuszek". Spektakl "Zielony Kopciuszek" porusza temat segregacji odpadów, a także ochrony powietrza. Na balu Kopciuszek, rozkochany w czystej naturze, poznaje Księcia von Bałagana, który nie dba o środowisko.