W ramach inowacji Spotkanie z twórcami Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury,,Grupa na Zamku" Oświęcim

W ramach innowacji pedagogicznej pt. ,,Słynni malarze świata” do starszaków zostali zaproszeni twórcy Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury "Grupa na Zamku" Oświęcim w osobach...

W ramach innowacji pedagogicznej pt. ,,Słynni malarze świata” prowadzonej w oddziale III. Wychowawczyni pani Ania Szpakowska zaprosiła do przedszkola twórców  Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury "Grupa na Zamku" Oświęcim.  Do starszaków przybyli pan Jerzy Demski oraz Joseph Watychowicz. Wizyta artystów wywołała niemałą atrakcję dla dzieci. Podczas niezwykle ciekawego wykładu pana Jerzego dzieci mogły dowiedzieć się  o historii malarstwa oraz przetestować techniki rysunku. Natomiast ogromny podziw wywołał Pan Joseph, który podczas spotkania namalował piękny obraz, który zdobi salę Żabek i jest pamiątką naszego spotkania. Pomimo, że przedszkolaki są mało cierpliwe i czasami jest im trudno się skupić na danym zadaniu to przez kilka kolejnych dni przeżywały tą wizytę i malowały, rysowały prezentami otrzymanymi od gości. Serdecznie dziękujemy za upominki i za dawkę wiedzy i emocji podczas spotkania. Zapraszamy ponownie!