Niedziela, 6 czerwca 2021

Dzień Dziecka

We wtorek 1 czerwca w naszym przedszkolu zorganizowany został Dzień Dziecka pod hasłem „Morskie opowieści”, święto wyjątkowe bo obchodziły go wszystkie przedszkolaki, zarówno te duże jak i małe. Na dzieci czekały udekorowane sale przedszkolne i ogród. Od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, tańce, zabawa i śpiew dzieci -  marynarzy, komandorów, piratów, księżniczek. W ogrodzie przedszkolnym dzieci korzystały ze zjeżdżalni, trampoliny, uczestniczyły w zabawach sportowych oraz poszukiwały „zagubionych” skarbów.  Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki otrzymały od Rady Rodziców piękne duże i małe klocki Marioinex i Brain Boxy zabawy logiczne, od dyrektora samochody i chustę animacyjną, którą mogą dekorować własnymi rysunkami. W tym wyjątkowym dniu Słoneczka, Kaczuszki i Żabki odwiedził Wójt Gminy Oświęcim pan Mirosław Smolarek składając dzieciom słoneczne życzenia i wręczył przedszkolakom słodkie co nieco.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, Radom Oddziałowym za wspaniały, fantastyczny dzień i niespodzianki.