"Przedszkolny Kiermasz Świąteczny"

15.12.2017 r. odbył się w sali Domu Ludowego w Rajsku „Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy” - zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców -  przez całą społeczność naszego przedszkola: Radę Pedagogiczną i pracowników, Radę Rodziców i Rodziców.  Swoją obecnością zaszczycili nas:  Wójt Gminy Oświęcim p. Albert Bartosz, z-ca dyrektora Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim p. Wioletta Korczyk. panie z Koła Gospodyń Wiejskich, rodzice i członkowie rodzin, mieszkańcy Rajska, przyjaciele przedszkola, młodzież i dzieci. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane przez przedszkolaków,  rodziców, nauczycieli i pracowników przedszkola bożonarodzeniowe dekoracje: świąteczne stroiki, banieczki, aniołki, gwiazdki,..... .     W trakcie kiermaszu odbyły się występy choinkowe przedszkolaków.  Dzieci w pięknych strojach /Elfy, Anioły, Bałwanki, Mikołaje, Gwiazdki/  zaprezentowały wiersze, tańce, pastorałki i kolędy. Na kiermaszu nie zabrakło także takich atrakcji jak aukcja świątecznych obrazów, rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego „Ciasta, ciasteczka bożonarodzeniowe” oraz wspaniały występ dziewcząt z Formacji Choco ze Szkoły Tańca Prestiż w Oświęcimiu. Atmosfera uroczystości była prawdziwie świąteczna. Serdecznie dziękujemy Uczestnikom za mile spędzony czas.

Dyrektor Przedszkola pięknie dziękuje całej Społeczności Przedszkolnej za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości: Nauczycielom, Pracownikom, Radzie Rodziców, Rodzicom, Przedszkolakom, Sponsorom nagród: p. Agnieszce Pasieka, p. Arkadiuszowi Lorek, p. Łukaszowi Figura,  p. Michałowi Rozmus, p. Sebastianowi Gałuszka.