Wycieczka do Szkoły Podstawowej w Rajsku

8 czerwca 2016 r. starszaki uczestniczyły w lekcji pokazowej w klasie I...

W dniu 08.06.2016 r. starszaki uczestniczyły w lekcji pokazowej w klasie I.  Była to lekcja utrwalająca znajomość polskich legend. Dzieci pracowały w 5 zespołach czteroosobowych. Pierwszoklasiści odpowiadali na pytania, układali puzzle, odgadywali z jakiego miasta są zabytki, dopasowywali do herbu nazwę miasta. Wszystkie zadania wykonali poprawnie. Pani wychowawczyni klasy I poprosiła starszaków o wspólne liczenie punktów. Po podsumowaniu punktacji 3 zespoły uzyskały maksymalną ilość punktów i zajęły pierwsze miejsce, a drugie miejsce zajęły dwa zespoły. Starszaki serdecznie podziękowały za wspaniałe przyjęcie słodkościami i były bardzo zadowolone z wizyty w szkole. Z zainteresowaniem oglądali zdjęcia z wycieczek śladami Jana Pawła II, który jest patronem Szkoły Podstawowej w Rajsku.