Uroczystość z okazji 255 Rocznicy Konstytucji 3 Maja

W dniu 29.04.2016 r. starszaki uczestniczyły w uroczystości 255 Rocznicy Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi Państwowej, która odbyła się w Gminnym Gimnazjum im. majora Piotra Szewczyka w Rajsku. Na początku uroczystości do wszystkich zebranych przemówił Wójt Gminny Oświęcim Albert Bartosz. Następnie w programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum w Rajsku oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grojcu w układzie tanecznym prezentując piękno naszych barw ojczystych. Na koniec uroczystości odbyło się przejście pod  Pomnik w Rajsku i złożenie kwiatów.