Uroczystość z okazji Dnia Górnika

Przedszkolacy dziękowali górnikom za trud i ciężką pracę wierszem, piosenką, tańcem, zabawną inscenizacją o „pani górnikowej”  oraz  kolorową laurką...

2 grudnia odbyła się w przedszkolu uroczystość z okazji „Dnia Górnika”. Pani dyrektor Barbara Toczek serdecznie powitała przybyłych gości: wójta Gminy Oświęcim p. Alberta Bartosza, zastępcę wójta p. Mirosława Smolarka, przewodniczącego Rady Gminy p. Piotra Śreniawskiego, sołtysa Rajska p. Macieja Majerskiego, p. Adama Nawalany z Bractwa św. Barbary,  przedstawicieli stanu górniczego w osobach dziadków, wujków, babć  naszych przedszkolaków oraz przyjaciół i sympatyków naszego przedszkola.

Dzieci, na pięknie udekorowanej scenie, zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny. Przedszkolacy dziękowali górnikom za trud i ciężką pracę wierszem, piosenką, tańcem, zabawną inscenizacją o „pani górnikowej”  oraz  kolorową laurką. Górnikom było bardzo miło. Za wzruszający występ i życzenia obdarowali malusińskich koszem owoców i słodkości. Po odśpiewaniu tradycyjnego sto lat  zaproszono gości na poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości i  pyszne ciasto.