Podsumowanie XIV Tygodnia Głośnego Czytania

9 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu panią dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Barbarę Gasidło oraz przedszkolaki z Przedszkola we Włosienicy wraz w wychowawczynią. W trakcie spotkania podsumowaliśmy XIV Tydzień Głośnego Czytania oraz oglądaliśmy inscenizację pt. „W cyrku” przygotowaną przez naszych gości. Następnie wysłuchaliśmy utworów W. Chotomskiej pt. „Kram z literkami” czytanych przez panią Barbarę. Na koniec nasze przedszkolaki podziękowały za spotkanie i zaprosiły wszystkich gości do wspólnych zabaw przy piosenkach „Małpa Filomena” i „Stare kino”.

To było bardzo miłe spotkanie!!!