Wizyta w Bibliotece Gminnej w Rajsku

W dniu 13.05.2015r. starszaki i średniaki odwiedziły naszą Gminną Bibliotekę w Rajsku...

Nasza pani Basia opowiedziała dzieciom o swojej pracy, o tym jakie rodzaje książek znajdują się w bibliotece oraz w jaki sposób wypożycza się książki a przede wszystkim jak należy o nie dbać.

Pokazała jak wygląda zniszczona bajka, książka, czasopismo. Opowiedziała dzieciom także o tym, że w bibliotece są też takie książki, których nie można wypożyczyć, ale można z nich skorzystać na miejscu.

Pani Basia pokazała dzieciom kącik komputerowy, z którego mogą skorzystać dzieci i dorośli. Dzieciom bardzo podobała się praca w bibliotece a pani Basia bardzo zachęcała aby czytać książki, z których naprawdę można się dużo dowiedzieć.

ŻABKI i KACZUSZKI podziękowały za spotkanie wręczając upominki i życząc wszystkiego najlepszego oraz  zaprosiły panią Basię na następne spotkanie do  przedszkola.