Spotkanie Świąteczne w Klubie Czytających Przedszkoli

Spotkania z panią Basią Graca z Gminnej Biblioteki Publicznej – filia w Rajsku są przez dzieci bardzo lubiane i  oczekiwane. W dniu 27.03.2013r  odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Czytających Przedszkoli. Pani bibliotekarka  przybliżyła dzieciom zwyczaje i  tradycje związane ze  Świętami Wielkanocnymi ...

Spotkania z panią Basią Graca z Gminnej Biblioteki Publicznej – filia w Rajsku są przez dzieci bardzo lubiane i  oczekiwane. W tym roku szkolnym  miały one formę  „Spotkania z pluszowym misiem”, „Spotkania z legendami o Krakowie” oraz  „Świątecznego Spotkania z okazji  Bożego Narodzenia”.

W dniu 27.03.2013r  odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Czytających Przedszkoli. Pani Basia  przybliżyła dzieciom zwyczaje i  tradycje związane ze  Świętami Wielkanocnymi czytając  dzieciom bajkę o ,,Wielkanocnym Zajączku”. Dzieci zostały obdarowane przez gościa  kolorowymi jajeczkami.

Na koniec spotkania wszyscy składali sobie świąteczne życzenia. Dzieci podziękowały za wizytę w przedszkolu piosenkami  oraz  wręczyły pani Basi przygotowany wielkanocny koszyczek.